2026. Télűzés

Február 17-én a farsang utolsó napján, egy vidám délutánt töltöttek el kis óvodásaink és családtagjaik, valamint az óvoda dolgozói. Vajon miért? Azért, hogy elűzzük a telet.
Néphagyományőrző óvoda lévén felelevenítettük ezt a népszokást. Mondókáztunk, zenéltünk, táncoltunk és elégettük a "télboszorkákat".
2026-02-20 / 2026.03.27 08:40 / 2026.03.27 08:43 . . 14

 

V i s s z a